Serbest Bölge Yönetimi tarafından alınan karar gereği Bölge içerisine teslimat yapılamamaktadır.

Teslimat Bilgileri

Siparişlerim ne zaman teslim edilecek?

www.gemlikcicekci.com, sitesinden alışveriş yapan ziyaretçilerin güvenliğini öncelikli olup, sipariş verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolü yapılmaktadır. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikli olarak siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, teslimat belirttiğiniz gün ve saat içinde yerine ulaştırılacaktır. www.gemlikcicekci.com, Sitemiz ürün çeşitliliğinden dolayı tüm ürün çeşitlerini bünyesinde stok tutmamakta olup, sipariş doğrultusunda ithalatçı/üretici firma deposundan temin etmektedir. Olası stok problemlerinden dolayı müşterilerimiz bilgilendirilir ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda gerekli çözümler üretilir..

Adres Bilgileri :Siparişlerinizi size hızlı bir şekilde ulaştırabilmemiz için adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazmalısınız. Sipariş ile ilgili hatalar: Kargo dan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol etmenizi tavsiye eder, herhangi bir yanlışlık veya eksiklik olduğu durumlarda bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Kargo Ücretleri Hakkında: Ürün teslimatları tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. ( Sitede belirtilen özel yerler için ek ücret talep edilmektedir. )

İade Şartları Gemlik Çiçekçi den dan satılan tüm ürünler Rüya Çiçek Evi  garantisi altındadır.